Skip to content

tenmasoukutinmondgingmivocasume.xyz

consider, that you are mistaken..

Category: Alternative

8 comments on “ Žarelė vakarinė - Zaisa - Ant Tėvulio Dvaro (CD, Album)

  1. Klajā nāk folktronikas grupas «Zari» pirmais albums «Sazaroti» (izdevējs «Lauska»), kurā dzirdamas 12 latviešu tautasdziesmas elektroniskās skaņās. «Zari» jau vairākus gadus darbojas Liepājā, un tās dalībnieki postfolkloras žanrā ir labi zināmi mūziķi. Vairāki dalībnieki ir muzicējuši kopā jau ilgus gadus vēl pirms «Zaru» izveidošanas.
  2. Jo vetëm ilaçet ju ndihmojnë të rikuperoni pas gripit. Para se të filloni terapinë, fillimisht flini gjumë mjaftueshëm, mbështilluni dhe qëndroni ngrohtë dhe të shikoni se çfarë po konsumoni.
  3. Ant tėvulio didžio dvaro () 1 žarelė vakarinė - Kai ašai buvau - Oi ant kalno - Oi, aisiu aisiu -
  4. Veřejné album. Vidí všichni lidé. Skryté album. Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba. Zakódované album. Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte. Nahlásit album. Fotoknihy z vašich fotek. Vyberte si z předchystaných knih pro Vás nebo vytvořte zcela novou.
  5. Αλέκος Ξένος - Συμφωνικά Εργα (CD, Album) Label: Ένωση Ζακυνθίων, Ένωση Ζακυνθίων Cat#: EZ-1, Ε.Ζ Media Condition: Media: Very Good (VG) Sleeve Condition: Sleeve: Very Good (VG) Yellow aged cover and booklet, but no other flaws. Morerately graded CD, closer to VG+%(K).
  6. Zakaria 12 Albanian Bible (ALB). 12 Orakulli i fjalës të Zotit lidhur me Izraelin. Kështu thotë Zoti që i ka shpalosur qiejt, që ka hedhur themelet e dheut dhe ka formuar frymën e njeriut përbrenda tij: 2 "Ja, unë do ta bëj Jeruzalemin një kupë hutimi për gjithë popujt përreth; ata do të dalin gjithashtu kundër Judës, kur të rrethojnë Jeruzalemin.
  7. - Endri Çekiçi humbet penallti në ndeshjen e titullit (VIDEO) - Mbi 2 miliona euro, zbardhet identiteti i shoferit të kamionit që u vu në pranga - Napoli-Inter sfidë edhe jashtë fushave të blerta, dy bukuroshet super seksi kërkojnë fitoren e ekipit të zemrës (FOTO LAJM) - Zbardhet dëshmia e shoferit të kamionit që transportonte ilegalisht "thesin" me euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *